O nas

lovesickk - Cześć! Mam na imię Oliwia i mam za sobą 13 wiosenek. Chodzę do szkoły podst. nr 5 w Pabianicach ale niedługo ją skończę i pójde do gimka! Musicie wiedzieć że nie lubie słońca za to kocham deszcz. Oczywiście lubię jak jest ciepło ale nie od słońca! Uwielbiam grę TS3 i posiadam prawie dodatki do sims 3. Lubię grać też w heh... Euro Truck Simulator.
Kocham i żyję dla Bruno Marsa, Jonas Brothers, Rihanny, Katy Perry i batonów 3BIT heh ! Kocham POP i R&B. To ja właśnie piszę notki ! ZAPRASZAM NA MÓJ ZAPYTAJ.PL nick to lovesickk ;-)) Bye !
BlackAngel - Yo! Mam na imię Agnieszka i jestem w wieku Oliwii (13 lat). Oczywiście ja także kocham deszcz! Nałogowo gram w simsy i posiadam wszystkie dodatki do trójki! Słucham głównie Rocka, ale zdarza się też Hard Rock czy Heavy Metal. Ogólnym moim ulubionym zespołem jest Green Day. Na blogu głównie zajmować się będę oprawą graficzną i reklamą, czyli wyglądem bloga i statystykami.
UWAGA! Wszystkie notki (bez wyjątku - nawet tam gdzie jest napisane, że je napisał BlackAngel) są własnością lovesickk! Ja je tylko przerzucam z jej poprzedniego bloga ;*

Aloha!